Otevření nového obchodu

Vážení zákazníci a přátele golfu,

 

s radostí vám oznamujeme otevření nového kamenného obchodu o rozloze 130 m2, který se nachází v Praze 9 - Vysočanech. Nově nás najdete na adrese Pod Harfou 943/32 v pravidelné otevírací době od pondělí do pátku.

 

Veškeré zboží skladem si můžete osobně přijít prohlédnout, vyzkoušet a na místě zakoupit. Věříme, že využijete našich služeb a brzy se uvidíme na nové adrese.

 

Těšíme se na vás! Váš e-shop a kamenný obchod GolfoveVoziky.cz

 

 

     

 

     

     

Blog / Informace

Novinka: JuCad 2.0 - vylepšené modely vozíků pro rok 2020

Elektrické vozíky značky JuCad jsou prověřeným výrobcem golfových vozíků prvotřídní německé kvality. V roce 2020 si firma JuCad připravila pro své zákazníky příjemnou novinku v podobě vylepšených vozíků s označením 2.0!

24.02.2020


Zimní údržba a servis elektrického vozíku

Před odložením elektrického vozíku do zimního spánku je důležité provést důkladnou údržbu. Teoreticky, kromě baterie, neexistují žádné části vozíku, které by při odložení vozíku měli selhat. Je však dobré pro 100% fungování jednotlivé části vozíku zkontrolovat a postupovat dle jednoduchého průvodce, aby jste se ujistili, že je v nové sezóně vše ve špičkovém stavu.

20.01.2020Všechny články


https://www.golfstores.cz/
https://www.golfovevoziky.cz/o-nas/
Zasílání novinek e-mailem

Provozovatel webu, Golfstores s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Praha 4 - Michle 140 00, IČ: 05808618, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím