4 důvody, proč si pořídit vozík Big Max Blade IP.

Big Max je přední evropská značka, která vyrábí nejvíce ručních vozíků na trhu. Za dvacet let své existence se firma rychle zařadila mezi nejuznávanější golfové značky. Je to především díky skvělé reputaci, vysoké kvalitě a také díky velkému množství inovací.

Pyšní se oceněním Golf Europe Awards, a Golf Digest Editor´s Choice Award, který firma získala za vozík Autofold FF.

Vozíky Big Max spojuje především vysoká kvalita, skvělá skladnost a ovladatelnost. Pojďme se společně podívat detailněji na vozík Big Max Blade IP a na 4 důvody, proč byste měli zvážit jeho koupi.

 

1.    Skvělé uskladnění

Ač se to na první pohled možná úplně nezdá, tak právě složení a uskladnění je to, co na správném vozíku oceníme nejčastěji. Složený vozík Big Max Blade IP zabere opravdu jen minimum prostoru, a snadno ho uložíte jak do kufru auta, tak doma do úložného prostoru.

Big Max maximálně zjednodušil skládací proces do tří kroků. Nejdříve stisknutím jediného tlačítka složíte „tělo“ vozíku. Poté vozík zvednete, čímž se dvě ze tří kol automaticky složí. A na závěr jednoduše třetí kolo otočíte směrem do vozíku. Během pár vteřin je vozík složený do nejmenších možných rozměrů.

 

 

 

 

 

2.    Vzhled a výbava

Model IP je překrásný designový kousek. Pokud zvolíte vozík v klasické černé barvě, budete nadšeni! Není černá jako černá, a ne nadarmo je tento vozík přirovnáván k batmobilu mezi golfovými vozíky.  

 

 

3.    Váha

Nízká hmotnost a velmi snadná manipulace s jak složeným, tak i rozloženým vozíkem. To jsou další přednosti modelu Big Max IP. Vozík je vyrobený z kvalitní kovové konstrukce, ale váží jen 6,5 kg, čímž se řadí mezi nejlehčí vozíky na trhu.

 

 

4.    Jízda

A to nejdůležitější na konec. Na hřišti přeci jen nejvíce oceníte snadnou ovladatelnost a pohodlnou jízdu s vynaložením minimální energie. Kola vozíku jsou vybavena kuličkovými ložisky, takže se pohybuje bez námahy na všech typech povrchů a terénů. Díky nastavitelné rukojeti a kvalitní konstrukci vozíku pro Vás bude jízda po hřišti opravdovým zážitkem.

 

 

Zaujal Vás tento model, ale chcete ho vidět na vlastní oči? Podívejte se na video a neváhejte navštivit naši prodejnu:

 

https://www.golfstores.cz/logo-produkty
https://www.golfovevoziky.cz/kontakt/
https://www.golfovevoziky.cz/sety/

Články

Začínáte s golfem? Tipy, jak ušetřit na golfovém vybavení.  

V tomto článku se dozvíte, jaké vybavení si pořídit předtím, než si zarezervujete svůj první teetime. A také jak ušetřit několik (desítek) tisíc korun a užít si plný zážitek ze hry.

19.05.2020


Novinka: JuCad 2.0 - vylepšené modely vozíků pro rok 2020

Elektrické vozíky značky JuCad jsou prověřeným výrobcem golfových vozíků prvotřídní německé kvality. V roce 2020 si firma JuCad připravila pro své zákazníky příjemnou novinku v podobě vylepšených vozíků s označením 2.0!

24.02.2020Všechny články


Zasílání novinek e-mailem

Provozovatel webu, Golfstores s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Praha 4 - Michle 140 00, IČ: 05808618, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím