AKCE !! Velké slevy na golfové vozíky, bagy a další ! Zboží v akci SKLADEM.

Recenze: MGI Zip Navigator elektrický vozík

Recenze: MGI Zip Navigator elektrický vozík + dálkové ovládání

Picture
 
 Hráči by měli zvážit tento el. vozík 

Rád chodím, zatímco hraji golf. Víme, že hraní golfu je někdy náročné, kvůli kopcovitému designu hřiště nebo extrémnímu letnímu horku. Není však nic lepšího, než si užít 7km procházky po rozkvetlém golfovém hřišti. Mladí golfisté by si mohli myslet, že nosit bag je jediná „dobrá“ cesta, ale i vysokoškolští golfisté se učí výhodám používání elektrického vozíku. Tříkolové elektrické vozíky snižují napětí ramen a usnadňují chůzi; nejlepší by samozřejmě bylo chodit jako v PGA s profi caddym, ale to v amaterském golfu není vždy možné.
 
Elektrický vozík MGI Zip Navigator je produkt, který každý náročný golfista potřebuje zvážit. Funguje i jako standardní elektrický vozík s potenciometrem, ale díky dálkovému ovladači si můžete hru užít, jako by to byl váš caddy! MGI Zip Navigator Electric Caddy je náš oblíbený produkt, který jsme si zamilovali.
 
Rok 2020 byl pro golfisty s vozíkem nejlepším rokem (a rok 2021 vypadá, že by mohl být stejný). Na golfovém hřišti se podporuje sociální distancování a nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je nesedět v golfovém autíčku vozíku vedle někoho. Prodej vozíků prudce stoupá a svobodná chůze je populárnější než kdy dříve. Kochejte příjemnou procházkou v přírodě a dopřejte si komfortu elektrického vozíku MGI Zip Navigator Electric Trolley. To je nejlepší způsob, jak si golf užít! Ve zbytku recenze vysvětlíme proč ..
 
Picture
 
MGI Zip Navigator Electric může nahradit osobního caddyho tím, že vezme vaše hole na 18 nebo více jamek za den. Nemusíte hole nosit ani tlačit těžký ruční vozík, tento vozík to udělá za vás. Dálkový ovladač navíc umožňuje navigaci na dlouhou vzdálenost. Pomoci může například v situaci, kdy hledáte míček v lese a necháte si bag s holemi 50 před vámi. Jednoduše si ovladačem připevněním k pásku vozík přivoláte a nemusíte zbytečně chodit dalších 100 metrů navíc a riskovat, že opět ztratíte míč! Při testu jsme nebyli schopni přerušit signál ani na paru 5. Signál ovladače je tedy dostatečně velký! Tlačitka ovladače jsou uživatelsky příjemná a celkově je ovládání velice intuitivní. Komfort z celé jízdy pak umocňuje přídavné 4. kolečko, které jistí vozík proti předpadnutí při jízdě z kopce a do kopce.
 
Picture
 
Picture
 
Picture
 
MGI Zip Navigator Electric je velmi zvládnutelný i pro toho, kdo nemá velkou sílu. Váží asi 12 kg, když je složený v kufru, což je přibližně stejné jako u většiny golfových bagů plných holí. Skládá se dostatečně malé velikosti, aby se vešel do většiny kufrů spolu s vašimi holemi. Starší pánové nebo ženy tedy nebudou mít s používáním tohoto vozíku problémy. Nemyslíme si však, že je elektrický vozík jen pro starší lidi, kteří si „nemohou“ ze zdravotních důvodů nosit bag. I pro mladé a zdravé jedince je vhodný, zejména při dlouhých golfových turnajích. Šetři energii a vy se tak můžete více koncentrovat na hru! S tímto vozíkem si na nás na jamkách č. 14 a více "vzpomenete" :)) 
 
Picture
 
Picture
 
MGI Zip Navigator elektrický vozík se velice snadno složí, sklopí, připevní pevně bag a zajistí vám maximální pohodlí. Dodává se s nabíječkou pro lithiovou baterii, která trvá několik hodin, ale v podstatě ji nabijete na noc před hrou a ráno odcházíte s nabitou baterií. Na jedno nabití vydrží více jak 36 jamek! Dálkový ovladač na jedno nabití vydrží mnohem více jamek a používá nabíjecí kabel USB.
 
Picture

Na závěr recenzce už můžeme pouze konstatovat, že MGI Zip Navigator Electric Caddy zkrátka stojí za to! V klubovně uslyšíte spoustu komplimentů o tom, jaký je váš vozík skvělý, ale osobní potěšení najdete pouhým procházením hřiště bez tlačení nebo nošení. Pokud si chcete procházku na golfovém hřišti ještě více užít, je tento produkt právě pro Vás. Myslete na investice do vašeho zdraví, vaší hry a zvažte koupit tohoto vozíku. U nás na GolfoveVoziky.cz nyní za akční cenu včetně kompletního příslušenství ZDARMA! Tento vozík je náš oblíbený produkt pro období 2020/2021!!

Další informace naleznete zde: https://www.golfovevoziky.cz/elektricke-golfove-voziky/

Rychlé shruntí:

+ Snadné použití
+ Velmi stabilní
+ Dlouhá životnost baterie
+ Dálkové ovládání funguje skvěle
+ Malé rozměry ve složeném stavu
+ Příjemnější procházka
+ 4. přídavné kolečko a terénní pneumatiky

 

https://www.golfstores.cz/logo-produkty
Sphere
CARTE

Články

Recenze: MGI Zip Navigator elektrický vozík

Podrobná recenzce elektrického vozíku na dálkové ovládání MGI Zip Navigator. Vyzkoušeli jsme tento golfový vozík za vás. Podívejte se na informace v článku a přesvědčete se, že je to ta správná volba pro Vás! 

24.05.2021


Co je fitting golfových holí?

Fitting holí je přizpůsobení golfového vybavení (golfových holí) fyzickým parametrům a herním schopnostem (výkonnosti) daného hráče, takzvané hole na míru. V článku se dozvíte více informací ohledně správného testovaní holí.

30.03.2021Všechny články


Zasílání novinek e-mailem

Provozovatel webu, Golfstores s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Praha 4 - Michle 140 00, IČ: 05808618, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím