AKCE! PŘI NÁKUPU NAD 5000 KČ -> SLEVA 500 KČ NA VŠE! ZADEJTE V KOŠÍKU KÓD AKCE500.

Zimní údržba a servis elektrického vozíku

Před odložením elektrického vozíku do zimního spánku je důležité provést pečlivou údržbu. Teoreticky, kromě baterie, neexistují žádné části vozíku, které by při odložení vozíku měli selhat. Je však dobré pro 100% fungování jednotlivé části vozíku zkontrolovat a postupovat dle jednoduchého průvodce, aby jste se ujistili, že je v nové sezóně vše ve špičkovém stavu.

 

 

  • Klíčovým prvkem zimní hibernace pro váš vozík je opravdu důkladné čištění. Nepoužívejte však poháněné ani tlakové čisticí nástroje, protože voda může vniknout do součástek a způsobit jejich selhání!

 

  • Lehce očistěte veškeré kontakty velice jemným smirkovým papírem. Během roku zachycují nečistoty, což jim pomůže udržet se v čistotě. Zkontrolujte, zda kolem kontaktů nejsou žádné známky roztavení, což může vést ke špatnému spojení.

 

  • Vyjměte baterii z vozíku a nabijte ji i v případě, že ukazatel hlasí plnou kapacitu. Baterii nabijte po dobu nečinnosti každé 2 týdny. Vyhnete se tak snižování kapacity a celkové výdrže baterie.

 

  • Pokud je plastový kryt spínače zapnuto / vypnuto vlhký, zkontrolujte, zda kryt není prasklý, a pokud je, vyměňte jej. Jinak vytáhněte kryt z rukojeti a nechte otevřeně na vzduchu. Jakmile je suchý, vložte ho zpět.

 

  • Zkontrolujte upevnění horního držáku bagu. Nadměrná vůle by naznačovala, že se ložiska opotřebovala a je třeba je vyměnit. Pokud tak neučiníte, nýty se také opotřebují kvůli mimořádnému tlaku, který na ně bude kladen.

 

  • Pevně dotáhněte všechny šrouby. Hlavně šroub přidržující kryt předního kola, který může rapidně ovlivnit správnou trasu jízdy. 

 

 

Potřebuje Váš elektrický vozík složitější údržbu či servis závady? Přivezte ho k nám prodejnu, rádi se o něj postaráme!


Nabízíme údržbu a servis pro vozíky značek: TiCadJuCadJuStarMotocaddyMGI Davies Caddy.


Pro majitele titanových vozíků značky TiCad máme připravenou speciální nabídku udržby WINTERCHECK - více infromací ZDE.

 

https://www.golfovevoziky.cz/sety/
https://www.golfstores.cz/logo-produkty
https://www.golfovevoziky.cz/kontakt/

Články

Začínáte s golfem? Tipy, jak ušetřit na golfovém vybavení.  

V tomto článku se dozvíte, jaké vybavení si pořídit předtím, než si zarezervujete svůj první teetime. A také jak ušetřit několik (desítek) tisíc korun a užít si plný zážitek ze hry.

19.05.2020


Novinka: JuCad 2.0 - vylepšené modely vozíků pro rok 2020

Elektrické vozíky značky JuCad jsou prověřeným výrobcem golfových vozíků prvotřídní německé kvality. V roce 2020 si firma JuCad připravila pro své zákazníky příjemnou novinku v podobě vylepšených vozíků s označením 2.0!

24.02.2020Všechny články


Zasílání novinek e-mailem

Provozovatel webu, Golfstores s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Praha 4 - Michle 140 00, IČ: 05808618, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím