Akční zboží ve slevě najdete zde. E-shop v provozu, osobní odběr.


EyeLine Total Stroke Putting System

Total Stroke je tréninková pomůcka, ​​která vám pomůže všimnout si, zda je úhel hlavy hole (face angle) při úderu správně nastaven - zároveň simuluje puttování ze svahu.

Při běžné praxi budete snadno schopni tento vzorec cítit a vizualizovat, i když není před vámi. Náš výzkum ukázal silné výsledky, někdy i během několika minut od použití Total Stroke.

Stručná úvodní příručka pro celkový postup:


Krok 1: Zaměřte svůj celkový zdvih - Pomocí šipek „Zaměřte“ vyrovnejte výšku k cíli.

 

Krok 2: Proveďte úder. Přizpůsobte tvář putteru k čarám na cestě.

 

Krok 3: Vytvoření drah cest: Nastavte dráhu cest pomocí slotů na špičce a patě Total Stroke. Odbočky by měly být umístěny natolik široké, aby jste si mohli projít hlavu putteru. Tyto sloty můžete na základě svých schopností rozšířit nebo zúžit. Pokud váš putter zůstane na cestě, nebudete kontaktovat odpaliště. Pokud se tah zdvihne z cesty, narazíte do odpaliště (vnitřní použití použijte přiložené sloupky).

 

Krok 4: Nastavení „Ball Gate“ - do malých kruhů na konci Total Stroke můžete umístit odpaliště jako „ball gate“. Dobrý úder hodí váš míč mezi odpaliště. Nebo můžete použít větší díry k umístění golfových míčků jako brány, což vytváří neuvěřitelnou vizualizaci (také skvělá volba pro vnitřní použití).

 

Krok 5: Umístěte svůj míč těsně před šipky „cílení“ a začněte s tréninkem.

 

Poznámka: Existuje mnoho způsobů, jak tuto pomoc využít, a můžete použít všechny funkce najednou, nebo pouze sledovat čáry bez odpališť - je to na vás. Bavte se!

 


Mohlo by Vás zajímat

Eyeline Golf Target Circles 1m

Eyeline Golf Target Circles 1m

Skvělá pomůcka na zlepšení přesnosti. Umožní vám vytvořit si vlastní cíle a jasně určuje rozptyl při tréninku krátké hry. Skládací design zajišťuje mobilitu.

skladem

790 Kč

VIDEOUKÁZKY

Masters Deluxe Return puttovací koberec

Masters Deluxe Return puttovací koberec

Puttovací koberec Delux Return je užitečná golfová pomůcka za rozumné peníze. Umožní trénovat puttovaní několik hodin denně v pohodlí Vašeho domu či kanceláře.

jaro 2021

890 Kč

EyeLine Pro Slider System

EyeLine Pro Slider System

Eyeline Pro Slider System posune Vaše puttování do nejvyšší úrovně přesnosti a konzistence! Sestavený za méně než minutu.

na objednávku

2 590 Kč

https://www.golfovevoziky.cz/kontakt/
https://www.golfstores.cz/logo-produkty
Sphere
CARTE
https://www.golfovevoziky.cz/o-nas/

Články

Co je fitting golfových holí?

Fitting holí je přizpůsobení golfového vybavení (golfových holí) fyzickým parametrům a herním schopnostem (výkonnosti) daného hráče, takzvané hole na míru. V článku se dozvíte více informací ohledně správného testovaní holí.

30.03.2021


6 nejoblíbenějších golfových vozíků roku 2020

Vánoce se kvapem blíží a pokud se rozhlížíte po praktickém dárku pro vaše blízké (nebo pro sebe), připravili jsme pro vás žebříček šesti vozíků (3 ruční a 3 elektrické), které byly v roce 2020 u našich zákazníků nejoblíbenější.

20.10.2020Všechny články


Zasílání novinek e-mailem

Provozovatel webu, Golfstores s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Praha 4 - Michle 140 00, IČ: 05808618, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím