Výměna nevhodného dárku do 31.1.2022

Nevhodné dárky můžete vyměnit až po Vánocích

Jistě to všichni známe, netrefíme se svým blízkým do noty, a co pak s takovým nevhodným dárkem? Proto u nás všechny produkty označené službou Výměna nevhodného dárku můžete až do 31. 1. 2022 zdarma vyměnit za něco jiného.

 

  • Dárek můžete vrátit do 31. 1. 2022
    Pokud se dárek nebude líbit, přinesete jej nebo zašlete zpět nepoužitý a nepoškozený na adresu kamenné prodejny: Pod Harfou 943/32, 190 00 Praha 9 - Vysočany
  • Dostanete poukaz na nákup zboží
    Po vrácení nerozbaleného a nepoškozeného zboží vám automaticky pošleme nebo vystavíme poukaz na další nákup.
  • Poukaz uplatníte při nákupu jiného zboží
    Poukaz využijete na nákup jiného dárku nebo zboží. Poukaz je platný až do 28. 2. 2022.

 

Podmínky Výměny nevhodného dárku

 Podmínky upravují vztahy mezi smluvními stranami smlouvy o poskytování služby „Výměna nevhodného dárku“  (dále jen „služba“), kdy na jedné straně společnosti Golfstores s.r.o. se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, identifikační číslo: 05808618, vedená u Městského soudu v Praze (dále jen „prodávající“) upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“) vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou (dále jen „kupující“) prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístněné na internetové adrese www.golfovevoziky.cz (dále jen „webová stránka“), a to prostřednictvím rozhraní webové stránky (dále jen „webové rozhraní obchodu“). Smlouva o poskytování služby je uzavřena v momentě, kdy je uzavřena kupní smlouva na vybraný výrobek.

Poskytovatel zaručuje objednateli, že mu umožní vrácení výrobku bez udání důvodu do 31. 1. 2022, pokud o toto vrácení objednatel požádá, tj. využije službu ve stanovené lhůtě. Tato služba se nevztahuje na použité, bazarové zboží. Objednatel – spotřebitel může službu využít nejdříve po uplynutí 14denní zákonné lhůty k odstoupení od kupní smlouvy – v prvních 14 dnech od převzetí zboží může spotřebitel využít svého zákonného práva odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží (více informací o odstoupení od smlouvy lze nalézt v obchodních podmínkách.)

Objednatel uplatní službu nejpozději 31.1. 2022, a to k výrobku, na něž se služba vztahuje, na provozovně poskytovatele prostřednictvím pošty/přepravní společnosti či osobním dodáním. Na výrobky vrácené po termínu 31.1.2022 již nebude možné uplatnit službu „Výměna nevhodného dárku“

Objednatel prokáže nárok na službu originálem daňového dokladu obsahujícího příslušný výrobek a s ním související službu – Výměna nevhodného dárku.

 V případě, kdy objednatel splní podmínky, za kterých může službu využít, a vrátí poskytovateli zboží, které bylo zakoupeno jako zcela nové, ve stavu původního (originálního) a neporušeného obalu včetně veškerého dodaného příslušenství, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté, bude mu vrácena celá kupní cena zboží formou poukazu dle těchto podmínek.

V případě, kdy objednatel splní veškeré poskytovatelovy podmínky služby pro vrácení výrobku, poskytovatel vrátí bez zbytečného odkladu po splnění podmínek služby objednateli kupní cenu výrobku ve formě poukazu k nákupu zboží v internetovém obchodě www.golfovevoziky.cz . Tento poukaz není směnitelný za peníze.

Pokud objednatel vrátí zboží, na jehož nákup použil poukaz, poskytovatel mu vrátí kupní cenu zboží opět ve formě poukazu k nákupu zboží na některém z jím provozovaných internetových obchodů. Ani tento poukaz není směnitelný za peníze. Doba platnosti všech těchto poukazů vzniklých ze služby Výměna nevhodného dárku je do je do 28. 2. 2022.

Hodnotu poukazu lze vyčerpat pouze jednorázovým nákupem. V případě, že hodnota zakoupeného zboží bude nižší než hodnota poukazu, poskytovatel objednateli nevrací žádné peníze.

Platnosti a účinnosti nabývají podmínky 1. 11. 2021, přičemž specifikace této služby je k dispozici jak v sídle společnosti poskytovatele, tak na webových stránkách eshopu www.golfovevoziky.cz

V Praze dne 1. 11. 2021